LARA: DLA ORTIZA ZEJDĘ DO 150 FUNTÓW!

Osman Rodriguez, boxingscene.com

2012-05-21

Kilka godzin temu pojawiły się informacje, że przyłapanego na dopingu Andre Berto (28-1, 22 KO) zastąpić może twardy i nieustępliwy Josesito Lopez (29-4, 17 KO) i choć niedoceniany Kalifornijczyk jest bez wątpienia godnym uwagi rywalem, jego kandydatura nie satysfakcjonuje kibiców, którzy liczyli na większe nazwisko.

Takim jest bez wątpienia Erislandy Lara (16-1-1, 11 KO). Szalenie utalentowany Kubańczyk zapewnia, że dla Victora Ortiza (29-3-2, 22 KO) gotowy jest na 23 czerwca zejść do limitu 150 funtów.

- Chętnie wykorzystam okazję i zmierzę się z Ortizem. Dla niego zdołam zejść do 150 funtów - zapewnia 29-letni Lara. - Dopiero co stoczyłem swoją walkę, więc wciąż jestem w formie. Jeśli w junior średniej wszyscy mnie unikają, to jestem gotówy osłabić się, żeby dostać dużą walkę w umownym limicie. Potraficie wyobrazić sobie pięściarza o większym nazwisku, który robi coś takiego na 4 tygodnie przed pojedynkiem? Obydwu nas promuje Golden Boy Promotions, nie będzie trudno zorganizować tę walkę, jeśli Ortiz chce się ze mną bić. Mogę nawet podpisać zaświadczenie, że będę walczył z normalnej pozycji.