VANES STRASZY CANELO ALVAREZA

Rick Reeno, boxingscene.com

2012-04-27

Vanes Martirosyan (32-0, 20 KO) oświadczył, że jest gotowy stanąć do walki z Erislandym Larą (16-1-1, 11 KO) w ostatecznym eliminatorze WBC w wadze junior średniej, ale oczekuje gwarancji, że zwycięzca dostanie szansę od Saula Canelo Alvareza (39-0-1, 29 KO).

- Lara i jego zespół dali mi jasno do zrozumienia, że chcą tej walki, więc chwyciłem telefon i zadzwoniłem do Todda. To interesujący pojedynek, telewizje chętnie go pokażą. Właśnie dlatego przedyskutowaliśmy to i złożyliśmy ofertę - powiedział Richard Schaefer z Golden Boy Promotions.

- To lepsza walka niż Canelo-Mosley - uważa Vanes. - Sądzę, że po tym jak pokonam Larę, Canelo nigdy nie odważy się wyjść ze mną do ringu, zresztą sami wiecie. Mój manager stara się wynegocjować zapis o gwarancji walki o tytuł, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie. Golden Boy, skoro sądzicie, że macie prawdziwego mistrza, dlaczego go ukrywacie? Zrobią wszystko, żebym nie wziął tej walki, ale nie odwiodą mnie od tego pomysłu. Canelo, nie bądź tchórzem. Zgódź się na ten warunek i dajmy kibicom to, czego oczekują!