DUVA: TO WALKA BOKSERÓW Z PIERWSZEJ '5'

Redakcja, Informacja prasowa

2012-04-20

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja prasowa poświęcona gali grupy Main Events w Newark. Jej szefowa Kathy Duva jest wyraźnie zadowolona, że jej firmie udało się doprowadzić do tak ciekawie zapowiadającego się starcia, jak Tomasz Adamek (45-2, 28 KO) - Eddie Chambers (36-2, 18 KO). Do pojedynku dojdzie 16 czerwca w hali Prudential Center, w której polski pięściarz stoczył już siedem walk.

- To ciekawe, ale obecnie żaden z tych pięściarzy nie jest mistrzem ani pretendentem, jednak czeka nas dziesięć rund walki pomiędzy dwoma mężczyznami z najlepszej piątki na świecie. Szkoda, że w dzisiejszej wadze ciężkiej to takie rzadkie. Mamy nadzieję, że wspólnie z NBC podobne wydarzenia będziemy organizować częściej – mówi promotorka Adamka.

- Jeśli poczytamy komentarze na portalach bokserskich, to zauważymy, że przewidywania kibiców przed walką naprawdę się od siebie różnią. Jedni stawiają na Chambersa, inni na Adamka. O to właśnie chodzi. To świadczy o tym, że czeka nas znakomity pojedynek. W tej walce obaj pięściarze wyjdą na ring pewni wygranej – zapowiada Duva.