'WILK' POLECA ROCZNIK POLSKIEGO BOKSU

Redakcja, Informacja własna

2012-03-18

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011 dokumentuje najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w polskim boksie zawodowym i amatorskim w ubiegłym roku. Dzięki wsparciu Mariusza Kołodzieja z Global Boxing Promotions oraz Adama Skarżyńskiego i Łukasza Lichoty z Adam`s Euro Contracting, po raz pierwszy byliśmy w stanie wydać nasz Rocznik w pełnym kolorze. Ta bogato ilustrowana książka, oprócz wielu zdjęć z ringów zawodowych, zawiera również zdjęcia wszystkich amatorskich mistrzów i mistrzyń Polski, na poziomie juniorów, kadetów i seniorów. Były mistrz Europy Piotr Wilczewski z dużym uznaniem wypowiadał się o naszej publikacji, z którą miał już okazję bliżej się zapoznać.

Oprócz kompletu wyników polskich pięściarzy i pięściarek osiągniętych w ciągu 2011 roku oraz wywiadów z Ludźmi Boksu, oferuje ciekawą dokumentację fotograficzną zawodów. Nasi dziennikarze i fotoreporterzy oprócz dokumentowania wydarzeń, które miały miejsce na polskich ringach, pracowali bowiem także poza granicami kraju: w Niemczech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii i Rosji. Sprzedaż Rocznika ruszy za tydzień, wkrótce więcej informacji.

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011 można kupić wysyłając zamówienie na adres [email protected]. W zamówieniu należy podać które książki Państwo zamawiają i w jakich ilościach.

C E N N I K:

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011: 69 PLN + 12 PLN koszty wysyłki
Zestaw Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009 + 2010+2011: 149 PLN + 15 PLN koszty wysyłki