CIĘŻKA PRACA PRZED GALĄ W ŁOMŻY

Redakcja, Informacja prasowa

2012-02-23

Zawodnicy Boxing Production solidnie przygotowują się do najbliższej gali organizowanej przez szefa grupy Dariusza Snarskiego. 10 marca w Łomży walczyć będą m.in. były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze półciężkiej Aleksy Kuziemski (22-4, 6 KO) oraz mający równie duże aspiracje, występujący kategorii średniej Robert Świerzbiński (7-0, 1 KO).

Pięściarze mają za sobą serię mocnych, intensywnych sparingów. Do Białegostoku przyjechał z Ostrołęki Rafał Sodór. W poniedziałek ma pojawić się Michał Starbała (5-0, 0 KO) z Warszawy.

– Do łomżyńskiej gali zostały dwa tygodnie. Chłopaki trenują z pełnym zaangażowaniem i jestem zadowolony z ich postawy – powiedział Snarski, który w Białymstoku pomaga również Łukaszowi Wawrzyczkowi (12-1-1, 2 KO), przygotowującemu się do pojedynku podczas gali w Oświęcimiu zaplanowanej na 24 marca.

– Pracujemy bardzo ciężko, co widać po mojej koszulce – uśmiechał się Kuziemski po środowych sparingach. – Można ją wykręcać, jakby była po praniu. Zasuwamy na pełnym gazie. Po jednym takim treningu można stracić 2-2,5 kg wagi. Potem jak, człowiek uzupełni płyny, to trochę ten bilans się wyrównuje. W takim okresie  przygotowań nie ma co się oszczędzać. Na galę w Łomży chcę być w optymalnej formie – dodał popularny „Ali”.

„Łomżyński wieczór z Tygrysem” w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich zapowiada się bardzo ciekawie i już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. Fani boksu mogą już kupować bilety na galę. Wejściówki dostępne są w przedsprzedaży w hotelu „Turkus” w Białymstoku oraz w Fitness Club „Activia” przy ul. Wojska Polskiego w Łomży.

Bilety dostępne są w cenach: 30 zł przy ringu, 20 zł na miejscach na krzesełkach ustawionych na parkiecie oraz 15 zł na trybunach.