'BABY FACE' TRENUJE Z BRAĆMI KLICZKO

Marcin Filipowski, Informacja własna

2012-02-05

Po długiej przerwie, pięściarz grupy Global Boxing Promotions Adam Kownacki (4-0, 4 KO) wrócił na dobre do grupy i do boksu. Zaczyna od mocnego uderzenia, bowiem dzisiaj dotarł do Austrii, gdzie pod okiem słynnych trenerów Jamesa Alego Bashira oraz Emanuela Stewarda będzie się przygotowywał wspólnie z braćmi Władimirem i Witalijem Kliczko.

"Baby face" zagości w Austrii na 3 tygodnie, gdzie przejdzie cięzki obóz kondycyjny. Bedzie tez miał okazję sparować z Władimirem Kliczką (56-3, 49 KO), który 3 marca skrzyżuje rękawice z Jeanem Markiem Mormeckiem (36-4, 22 KO). Zaraz po tym obozie Polak wyrusza na kolejny, tym razem do Filadelfii.

Jeśli Adamowi uda się wrócić do formy oraz kontuzja ręki na to pozwoli, w ringu zobaczymy go już 24 marca w Atlantic City. Ciężkiego "Baby face" zobaczymy wtedy występującego obok dwóch Polaków walczących w dywizji królewskiej, Mariusza Wacha (29-0, 14 KO) i Artura Szpilki (9-0, 7 KO). Przypomnijmy, że Polak nie walczył od lipca 2010r., po tym jak w niejasnych okolicznościach złamał kość lewej ręki. W międzyczasie bokser przeszedł dwie operacje dłoni, która przez wiele miesięcy nie goiła się.