KNOCKOUT PROMOTIONS CHARYTATYWNIE

Redakcja, Knockout Promotions

2012-02-02

W związku ze Światowym Dniem Walki z Rakiem obchodzonym w dniu 4 lutego, Grupa Boksu Zawodowego "12 Round Knockout Promotions", Fundacja „Tam i z Powrotem”, Fundacja Przeciwko Leukemii wraz z klubem Knockout Gym zaprasza na pierwszą - wyjątkową Akcję pt. „Razem znokautujemy raka!”

Piątek, 3 lutego 2012 r., godzina 18.00
Knockout  Gym
ul. Sandora Petofiego 3 w Warszawie!

Zamierzeniem akcji jest zwrócenie uwagi na problematykę związaną z chorobami nowotworowymi, w tym na profilaktykę oraz rejestrację potencjalnych dawców szpiku.

Akcja odbędzie się w Klubie KnockoutGym, gdzie na co dzień trenują zawodnicy największej polskiej grupy bokserskiej „12 Round Knockout Promotions”!

Akcję będą promować bokserzy m.in.: Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Andrzej Wawrzyk, Artur „Szpila” Szpilka, Dawid „Cygan” Kostecki, Krzysztof Bienias, Tomasz Hutkowski, Rafał Jackiewicz, Damian Jonak, Paweł Kołodziej.

W akcji wezmą również udział osoby związane z boksem zawodowym, a także nasi przyjaciele, sportowcy, aktorzy, osoby wyjątkowe...!

Akcja skierowana jest do sympatyków boksu oraz osób odwiedzających klub KnockoutGym w ramach dnia otwartego.

Dla osób uczestniczących w akcji przewidziany jest m.in.: otwarty trening zawodników 12 Round Knockout Promotions, symboliczny "knockout raka", możliwość zakupu materiałów promocyjnych akcji „Razem znokautujemy raka”, wykonanie zdjęć z zawodnikami 12 Round Knockout Promotions, możliwość otrzymania autografu itp.

Ponadto dzięki współpracy z Fundacją Przeciwko Leukemii będzie możliwa dla uczestników akcji rejestracja w banku szpiku (należy jedynie wypełnić krótką ankietę i oddać niewielką ilość krwi (10ml) do badania. Osoba rejestrowana nie ponosi żadnych związanych z tym kosztów. Nie są potrzebne żadne wcześniejsze badania. Na pobranie krwi można zgłaszać się po posiłku).

Środki finansowe zebrane podczas akcji zostaną przekazane na rzecz Fundacji „Tam i z Powrotem”. Fundacja uzyskane środki wykorzysta na swoje cele statutowe m.in.: wspieranie polskiej onkologii i podniesienie w polskim społeczeństwie świadomości i wiedzy na temat chorób nowotworowych, sposobów ich leczenia i profilaktyki.