TOMASZ ADAMEK W POLSCE - Część 4

fot. Dariusz Kwapisiewicz, Materiał własny

2011-10-18

10.10.2011 - Tomek podczas swojego pobytu w Polsce nie narzeka na nudę. Tuż po wizycie na ŁKS-ie 30 września wsiadł w samochód i podążył wraz z nami do Wrocławia gdzie 1 października otwierał mega imprezę - Monster Jam. Jak zwykle nie zabrakło bezpośredniego kontaktu z fanami.

We Wrocławiu stawiło się  około 30 tys. widzów, którzy oglądali rywalizację potężnych amerykańskich półciężarówek. Tomek rozpoczął imprezę wjazdem na stadion naszym Hummerem. Ponadto obok Krzysztofa Hołowczyca i Przemysława Kaźmierczaka – piłkarza Śląska Wrocław  zasiadł  w jury konkurencji freestyle, w której  wzięło udział 10 czołowych zespołów ze Stanów Zjednoczonych min. Grave Digger, Maximum Destruction, Ironman i jedyna półciężarówka kierowana przez kobietę – Madusa. W konkurencji freestyle zawodnicy mieli półtorej minuty na wykonanie skoków i innych pokazowych numerów.

- Z przyjemnością obejrzę ich podniebne skoki. Zawsze byłem bardzo surowy, dlatego  nie mogą liczyć na taryfę ulgową – mówił Tomasz Adamek.

W zawodach freestyle na widzach i jury największe wrażenie zrobił Grave Digger, którego występ zakończył się efektowną kraksą i salwą fajerwerków.