Od wczoraj w hali OSiR w Gliwicach trwa turniej Grand Prix o Puchar PZB, w którym rywalizuje wielu mniej znanych szerokiej publiczności zawodników. W zakończonych dzisiaj półfinałach obyło się bez niespodzianek i jutro o godz. 10.00 w osiemnastu walkach finałowych publicznośc oklaskiwać będzie kliku zawodników w krajowej czołówki.
W rozwinięciu wyniki walk półfinałowych i zapowiedź finałów
PÓŁFINAŁY:
52 kg
ŻABOKLICKI Daniel (Legia Warszawa) - NOWAK Paweł (Olimp Szczecin), 3:0
WIĘTKOWSKI Dawid (PKB Poznań) - JANCZUK Przemysław (Gwardia Warszawa), 2:1
56 kg
OBORSKI Dawid (Energetyka Lublin) - SZUBA Remigiusz (SAKO Gdańsk), RSC II
RESÓL Tomasz (BKS Skorpion Szczecin) - JAWOREK Kamil (DBK Dąbrowa Górnicza), AB II
PIASECKI Mariusz (Zagłębie Konin) - OŻGA Piotr (Legenda Jarosław), 2:1
SMERDEL Michał (Gwarek Łęczna) - STAŃCZUK Jakub (Skorpion Szczecin), 3:0
60 kg
GUZEK Bolesław (Morsy Dębica) - RYNKIEWICZ Gracjan (Skorpion Szczecin), 2:1
GIERCZAK Artur (BKS Olimp Szczecin) - BŁASZKÓW Paweł (Olimp Szczecin), AB II
LEŚNIAK Michał (Kaczor Boks Wałbrzych) - TRYPUĆ Paweł (Hetman Białystok), 2:1
WRZESIŃSKI Damian (PKB Poznań) - MIESZCZYŃSKI Michał (Sztorm Szczecin), AB II
64 kg
FALECKI Damian (KSZO Ostrowiec) - RYCHLIK Tomasz (Energetyka Lublin), 3:0
SWOBODA Adrian (Kaczor Boks Wałbrzych) - RZEPKA Kamil (Wisłok Rzeszów), 3:0
KOSTECKI Mateusz (Hetman Białystok) - MAZUR Tomasz (PKB Poznań), 3:0
BYSTROŃ Konrad (06 Kleofas Katowice) - PECZKO Tomasz (Skorpion Szczecin), 3:0
69 kg
BUJNAROWSKI Kamil (Nowy Dwór Mazowiecki) - ZOKIROV Elmurod (SAKO Gdańsk), 3:0
PIĄTEK Tomasz (Broń Radom) - KOT TOMASZ (RUSHH Kielce), WO
LESZNER Daniel (BOKS-TUR Łódź) - MIĘCZYKOWSKI Krzysztof (KS Bombardier Gdynia), 3:0
KIWIOR Damian (Tiger Tarnów) - KONDRACKI Krzysztof (Hetman Biłystok), 3:0
75 kg
ZIEMNICKI Przemysław (PKB Poznań) - MIAKIENKO Piotr (Energetyka Lublin), 3:0
SOBIERAJSKI Wojciech (Fenix Warszawa) - GROMADZKI Tomasz (06 Kleofas Katowice), 3:0
MICHALIK Paweł (Legia Warszawa) - MIGACZ Damian (Energetyka Lublin), 3:0
PAC Dawid (Gwardia Szczytno) - CZYŻYK Paweł (Energetyka Lublin), 2:1
81 kg
SIENKIEWICZ Piotr (Gwradia Warszawa) - KOWALCZYK Mateusz (GUKS Carbo Gliwice), 2:1
PACYNA Piotr (Energetyka Lublin) - KOTOŃSKI Mateusz (Fenix Warszawa), 2:1
LETR Włodzimierz (PKB Poznań) - TUREK Bartłomiej (Superfighter Nowy Sącz), 3:0
PERCZYŃSKI Wiktor (Gwardia Warszawa) - GĄTNICKI Mateusz (Paco Lublin), 2:1
KAWALERSKI Krystian (Olimp Szczecin) - KOSTKA Grzegorz (Legenda Jarosław), 3:0
TRYC Mateusz (Fenix Warszawa) - PLUTA Łukasz (BKS Concordia Knurów), AB2
91 kg
CIEŚLAK Michał (Broń Radom) - SMOLIŃSKI Remigiusz (GUKS Carbo Gliwice), RSC III
DEIK Dawid (Czarni Słupsk) - GEDROCH Marek (Olimp Szczecin), 3:0
SAWICKI Wojciech (Cristal Białystok) - JANKOWSKI Sebastian (Niedźwiedź Kętrzyn), 3:0
HOROWSKI Karol (Superfighter Nowy Sącz) - PAŹDZIOR Dawid (MOSiR Mysłowice), 3:0
+91 kg
BOCHNIA Adam (Olimp Szczecin) - MIŁASZEWSKI Tomasz (Bukowina Wałcz), RSC II
STĘPIEŃ Przemysław (GUKS Carbo Gliwice) - WICHROWSKI Artur (PKB Poznań), DYSKW.
HRYNIUK Roger (Cristal Białystok) - SOKOŁOWSKI Sebastian (Bukowina Wałcz), RSC II
TOBOREK Arkadiusz (MOSiR Mysłowice) - JABŁOŃSKI Michał (Wisłok Szczecin), 2:1
Zestawienie walk finałwoych
Finał 10.09.2011 godz. 10.00
52kg ŻABOKLICKI Daniel (Legia Warszawa) - WIĘTKOWSKI Dawid (PKB Poznań)
56kg OBORSKI Dawid (Energetyka Lubin) - RESÓŁ Tomasz (BKS Skorpion Szczecin)
56kg PIASECKI Mariusz (Zagłębie Konin) - SMERDEL Michał (Gwarek Łęczna)
60kg GUZEK Bolesław (Morsy Dębica) - GIERCZAK Artur (BKS Olimp Szczecin)
60kg LEŚNIAK Michał (Kaczor Boks Wałbrzych) - WRZESIŃSKI Damian (PKB Poznań)
64kg FALECKI Damian (KSZO Ostrowiec) - SWOBODA Adrian (Kaczor Boks Wałbrzych)
64kg KOSTECKI Mateusz (Hetman Białystok) - BYSTROŃ Konrad 06 Kleofas Katowice
69kg BUJNAROWSKI Kamil (Nowy Dwór Mazowiecki) - PIĄTEK Tomasz (Broń Radom)
69kg LESZNER Daniel (BOKS -TUR Łódź) - KIWIOR Damian (Tiger Tarnów)
75kg ZIEMNICKI Przemysław (PKB Poznań) - SOBIERAJSKI Wojciech (Fenix Warszawa)
75kg MICHALIK Paweł (Legia Warszawa) - PAC Dawid (Gwardia Szczytno)
81kg SIENKIEWICZ Piotr (Gwardia Warszawa) - PACYNA Piotr (Energetyka Lubin)
81kg LETR Włodzimierz (PKB Poznań) - PERCZYŃSKI Wiktor (Gwardia Warszawa)
81kg KAWALERSKI Krystian (Olimp Szczecin) - TRYC Mateusz (Fenix Warszawa)
91kg CIEŚLAK Michał (Broń Radom) - DEIK Dawid (Czarni Słupsk)
91kg SAWICKI Wojciech (Cristal Białystok) - HOROWSKI Karol (Superfighter N. Sącz )
91+kg BOCHNIA Adam (Olimp Szczecin) - STĘPIEŃ Przemysław (GUKS Carbo Gliwice)
91+kg HRYNIUK Roger (Cristal Białystok) - TOBOREK Arkadiusz (MOSiR Mysłowice)