REWANŻ HUCKA Z LEBIEDIEWEM W LISTOPADZIE?

Redakcja, sportbox.ru/sport.ria.ru

2011-08-31

Rosyjski pięściarz wagi junior ciężkiej, Denis Lebiediew (22-1, 17 KO), na początku listopada może stanąć do rewanżowego pojedynku z mistrzem świata WBO, Marco Huckiem (33-1, 24 KO), który pokonał go w grudniu ubiegłego roku w Berlinie.

- W Erfurcie, spotkałem generalnego menedżera grupy Sauerland Event, Chrisa Meyera, z którym rozmawialiśmy o możliwości przeprowadzenia rewanżu Lebiediewa z Huckiem - poinformował rosyjskich dziennikarzy menedżer Władimir Hriunow. - Wysłuchaliśmy także opinii przeciwników tej walki, no i przedstawiliśmy nasze racje.Jeśli mówimy o przewidywanym terminie wspomnianej rywalizacji, to w przypadku pozytywnego zakończenia negocjacji, będzie to pierwszy tydzień listopada. Ostateczne decyzje w tej sprawie zostaną podjęte w nadchodzącym tygodniu.

Rosyjscy dziennikarze przypomnieli, że grupa Sauerland Event wcześniej planowała doprowadzenie Hucka do unifikacyjnej walki z mistrzem świata WBC, Krzysztofem Włodarczykiem, zaznaczając przy tym, że najbliższa sportowa przyszłość Polaka, po niedawnych perypetiach zdrowotnych, "jest niejasna".