WALKER LEPSZY OD FRAZIERA

2011-08-28

Travis Walker (38-6-1, 30 KO) był ostatnim testem Rusłana Czagajewa przed wczorajszą potyczką z Aleksandrem Powietkinem. Amerykanin w listopadzie ubiegłego roku spisał się bardzo dobrze i nieznacznie uległ Uzbekowi na punkty. Od tego czasu zanotował trzy, a dziś w nocy już czwarte zwycięstwo.

32-letni Walker przez dziewięć minut obijał innego mocno bijącego boksera, Stacy Fraziera (14-7, 13 KO), zupełnie odbierając mu ochotę do dalszej walki. W przerwie pomiędzy trzecią a czwartą rundą Frazier był już tak zmęczony, że postanowił poddać pojedynek.

Były pogromca Jasona Estrady, Alonzo Butlera, czy najbliższego rywala "Mastera" - Carla Davisa, cały czas ma nadzieję na rewanżowy bój z Chrisem Arreolą, którego blisko trzy lata temu zdołał posłać na deski, zanim sam przegrał przed czasem.