BREWER ZNOKAUTOWAŁ GUERRERO!

Leszek Dudek, Informacja własna

2011-06-18

Do dużej niespodzianki doszło na gali w Austin (Texas), gdzie 40-letni Grady Brewer (28-12, 16 KO) znokautował w czwartej rundzie jednego z najgorętszych prospektów kategorii junior średniej - Fernando Guerrero (21-1, 16 KO).

Weteram z Oklahomy rzucił młodego mańkuta na deski w połowie czwartej odsłony. Guerrero był mocno zraniony, lecz zdołał powstać i podjąć dalszą walkę. Brewer nie zwlekał z ponowieniem ataku i natychmiast zepchnął 24-letniego rywala na liny, gdzie zasypywał go potężnymi ciosami z prawej ręki. W pewnym momencie Grady stracił równowagę i upadł, co dało jego przeciwnikowi kilka cennych sekund, które ostatecznie tylko odwlekły wykonanie wyroku. Brewer ponownie rzucił się na Guerrero, który chwilę później ciężko upadł na twarz po prawym podbródkowym weterana, co skłoniło sędziego ringowego do przerwania pojedynku.