McBRIDE O WALCE Z ADAMKIEM

Redakcja, eastsideboxing, foto: Michal Jaszewski

2011-03-30

- Nie sądzę by walka potrwała na pełnym dystansie. Adamek to klasowy pięściarz, ale jest przecież lżejszy ode mnie o 30 kilogramów. Jego obóz chyba lekceważy moją siłę i determinację - uważa Kevin McBride (35-8-1, 29 KO), który już 9 kwietnia skrzyżuje rękawice z naszym Tomaszem Adamkiem (43-1, 28 KO).

- To będzie dobry pojedynek, ponieważ on nie będzie unikać wymian i prawdziwej walki. Jestem dużo większy, a także silniejszy i mam nadzieję, że uda mi się go czysto trafić na szczękę. A kiedy już go trafię, odeślę go do Polski. Sparuję z szybkimi bokserami i czuję, iż sam jestem teraz dużo szybszy. Czuję się również dużo silniejszy. Wyciskam na ławce 193 kilogramy, biegam codziennie po pięć mil, a pracując nad swoją szybkością robię też dużo sprintów. Także na przyborach mogę teraz ćwiczyć z coraz większą intensywnością. Adamek to bokser światowej klasy, jednak moim zdaniem dotąd nikt nie przetestował dobrze jego szczęki i odporności na ciosy. Nie jestem faworytem, lecz tak samo było przed spotkaniem z Tysonem. On może uciekać po ringu, ale nie będzie w stanie się przede mną ukryć. Jestem na tyle silny, by zakończyć wszystko jednym ciosem i potrzebuję tylko raz dobrze trafić - powiedział między innymi McBride.

Kibice w Polsce będą mogli zobaczyć walkę Tomasza Adamka zarówno w telewizji jak i w Internecie. Transmisję w Internecie obsługuje firma UStream, kibice zamieszkujący w Polsce będą ją mogli kupić za 4,95$, natomiast na terenie Ameryki Północnej przekaz internetowy kosztuje 29,95$. Sygnał internetowy można zakupić wchodząc na stronę www.ustream.tv/sports. Ponadto walka będzie do oglądnięcia w telewizji Polsat. Wciąż są do nabycie bilety na walkę Tomasza Adamka z Kevinem McBride'em. Wejściówki w cenach 253$, 103$, 78$ oraz najtańsze 53$ są do nabycia pod telefonem: +1 908-2476079. W Ameryce Północnej walkę można będzie także oglądać w systemie pay-per-view, w telewizji satelitarnej DirectTV i Dish Network, w sieciach kablowych InDemand oraz za pośrednictwem firm telecomunikacyjnych AT&T Uverse oraz Verizon FIOS.