BRADLEY: W SOBOTNIĄ NOC ZNISZCZĘ ALEXANDRA!

Redakcja, boxingscene.com

2011-01-29

Champion WBO dywizji junior półśredniej, Timothy Bradley (26-0, 11 KO), obiecuje kompletnie rozbić swojego sobotniego przeciwnika. "Pustynna Burza" twierdzi, że Devon Alexander (21-0, 13 KO) popełnił błąd, domagając się walki z numerem jeden kategorii do 140 funtów tak wcześnie.

- Uważam, że to dla niego za wcześnie. Zrozumiecie to w sobotnią noc, gdy do zniszczę. On ma dopiero 23 lata. To świetny pięściarz, ale brakuje mu doświadczenia. Mam 27 lat, jestem u szczytu formy. To mój czas, to moje przeznaczenie - zapewnia Bradley.

Timothy tłumaczy, że zdecydował się na pojedynek unifikacyjny, bo nie miał żadnych innych opcji. Walczyć z nimi nie chcieli Victor Ortiz, Marcos Rene Maidana i Amir Khan.

- Naprawdę nie miałem już dokąd pójść. Nie było żadnych innych ofert. Fani boksu, media i wszyscy inni chcieli, bym zmierzył się z Devonem, więc pomyślałem "Musimy to zrobić, nie ma wyjścia. Nikt inny nie chce z nami walczyć". Nikt w tej dywizji nie palił się, by wyjść do ringu ze mną albo Devonem - powiedział Bradley.