ADAMEK PODPISAŁ KONTRAKT NA WALKĘ Z KLICZKO!

Redakcja, Adamek Team

2011-01-25

Stało się. Tomasz Adamek (43-1, 28 KO) skrzyżuje rękawice z najlepszym pięściarzem wagi ciężkiej - Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO). Stawką walki będą należące do olbrzymiego Ukraińca pasy federacji IBF, WBO, IBO i magazynu "The Ring".

- Przed chwilą podpisałem kontrakt na walkę z Władimirem  Kliczko. Walczymy we wrześniu w Polsce, dokładną datę ustalą stacje telewizyjne: HBO i niemiecka stacja - powiedział Tomasz Adamek przed ósmą wieczorem czasu nowojorskiego.

- Jestem bardzo zadowolony, ale najbardziej będę szczęśliwy, kiedy pokonam Kliczkę.  Skończyły się długie negocjacje, odsyłanie kontraktu i analizowanie go strona po stronie. Przyznam, że nawet na chwilę nie zwątpiłem, że może się nie udać sfinalizowanie tego kontraktu. Wiedziałem, że sprawa jest dobrych rękach, chcę podziękować wszystkim, którzy mi pomagali i wierzyli we mnie - dodał najlepszy polski bokser.

Niedługo zostanie podane imię i nazwisko przeciwnika, z którym Adamek zmierzy się w kwietniu. Tomasz podkreślił, że będzie to zawodnik, z którym walka ma go przygotować na starcie z Kliczko.