NOWE AUKCJE DLA WOŚP OD OGT

Redakcja, Informacja własna

2011-01-14

Powoli dobiegają końca aukcje na rzecz XIX Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wciąż w systemie Allegro jest ich kilka, w tym dwie najbardziej lukratywne "Zestaw pamiątek Tomasza Adamka" oraz "Pas Mistrza Świata WBO - Dariusza Michalczewskiego".

Grupa O'Chikara Gmitruk Team nawet już po oficjalnym wielkim finale, wciąż dodaje atrakcyjne akcesoria na charytatywne aukcje. Są to między innymi rękawice bokserskie Mateusza Masternaka z autografem, w których to "Master", stoczył zwycięski pojedynek z Łukaszem Janikiem podczas Polskiej Gali Stulecia POLSTA BOXING NIGHT. Wśród aukcji znajduje się też kilka kompletów rękawic, z różnymi konfiguracjami autografów. Serdecznie zapraszamy do licytownia.

W chwili obecnej, finansowy wynik tych wszystkich aukcji, a tym samym wsparcie WOŚP, zależy już tylko od Was - czyli prawdziwych fanów i miłośników boksu, którzy może okażą zainteresowanie jedną z aukcji, i zechcą w ten sposób wesprzeć szczytny cel.

- W imieniu O’chikary Gmitruk Team, za pośrednictwem Waszego portalu chciałbym złożyć serdecznie podziękowania dla Andrzeja Gmitruka, Piotrka Wilczewskiego, Mateusza Masternaka oraz Darka Sęka. To dzięki nim udało się nam przeprowadzić projekt związany z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy,  który narodził się w naszych głowach podczas grudniowej gali w Grodzisku Mazowieckim. Bardzo cieszy fakt, że Andrzej i chłopaki potrafią bezinteresownie dać coś od siebie tym bardziej, że myślimy o cyklicznym prowadzeniu tego rodzaju projektów - powiedział Paweł Wojnowski.