V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ŚLĄSKA KOBIET

Leszek Dąbrowski, Informacja własna

2010-09-14

Dzięki staraniom organizatora pana Henryka Wilka, który jest niezastąpionym i godnym naśladownictwa animatorem sztuki bokserskiej na Śląsku, mamy zaszczyt zaprosić na ringowe zmagania, jak się okazuje twardej i nieugiętej płci pięknej, na piątym już Międzynarodowym Turnieju Śląska Kobiet w Boksie.

Wszystkich kibiców zapraszamy do gościnnego Śląska, gdzie w Hali SOŚNICA przy ul.Sikorskiego 130, zobaczymy zmagania ekip zagranicznych, których do tej pory zapowiedziało się już 10. Frekwencja i zainteresowanie turniejem tworzą z niego małe mistrzostwa europy kobiet w boksie. To co udaje się panu Kazimierzowi Kiczyńskiemu w Grudziądzu z turniejem mężczyzn, można powiedzieć, że udało się panu Henrykowi Wilkowi z turniejem kobiet w Gliwicach. Zapał i serce jakie wkłada procentuje stale rosnącą rangą na arenie zmagań pięściarskiej Europy.

Kibice, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie, to właśnie dzięki staraniom organizatora oraz kolegom z redakcji, będzie można na żywo śledzić z dowolnego miejsca na świecie, zmagania fighterów na oficjalnej stronie zawodów.