MALIGNAGGI WYŚMIEWA KHANA I ROACHA

Leszek Dudek, boxingscene.com

2010-04-29

Wczoraj Freddie Roach zapowiedział, że jego podopieczny, Amir Khan (22-1, 16 KO) upora się ze swoim najbliższym przeciwnikiem w mniej niż trzy rundy. Na odpowiedź ze strony Paula Malignaggi (27-3, 5 KO) nie musieliśmy jednak długo czekać. Były mistrz kategorii junior półśredniej ma zgoła inne przewidywania dotyczące przebiegu tej walki.

- Znokautujesz mnie w przeciągu trzech rund? Przy pomocy jakiej armii? Gadasz jak dureń. Lepiej przynieś spluwy, czołgi, miny i ciężką artylerię. Każdy wie, że Paulie Malignaggi nie kładzie się przed nikim. Więc lepiej przyjdź dobrze uzbrojony dzieciaku, bo 15 maja będziemy brać udział w IV Wojnie Światowej! - zapowiedział pewny siebie Amerykanin.

W jednej z wcześniejszych wypowiedzi Khan stwierdził, że brutalny nokaut wyśle Malignaggiego na emeryturę. Oczywiście i w tej kwestii pięściarzy dzieli różnica zdań.

- Khan mówi, że zniszczy moją karierę? Najpierw powinien zbudować swoją. 15 maja, gdy zabrzmi ostatni gong, on będzie miał nadzieję, że to tylko zły sen. Poprosi mamę, by go uszczypnęła. Potem się wybudzi i zorientuje, że jego pas należy teraz do mnie - odpowiada Malignaggi.
 

WYWIAD Z PAULEM MALIGNAGGI >>