PRZEGLĄD PRASY: ADAMEK OSTRO TRENUJE

Redakcja, efakt.pl

2009-12-15

Dziennikarze portalu efakt.pl odwiedzili Tomasza Adamka na jego treningu, podczas gdy miał zajęcia z trenerem od przygotowania fizycznego Ralphem Mendezem.

- Do ud mam przyczepione ciężarki, żeby wzmocnić nogi. A potem jestem przywiązywany linami do ringu, żeby dynamika ciosów była większa. Muszę mieć jeszcze więcej siły i masy mięśniowej. Treningi są bardzo ciężkie, ale nie odpuszczam. Zamierzam przecież być mistrzem świata w wadze ciężkiej! – mówi Adamek, który z Estradą będzie walczył 6 lutego w Newark.

Tomek odniósł się też do ostatniego zamieszania pomiędzy jego trenerem i menadżerem.

- Andrzej ma też wiele obowiązków w Polsce i wspólnie ustaliliśmy, że przyda mi się jeszcze jeden trener, tu w USA. Ziggy Rozalski zaproponował nawet, że mógłbym latać na Florydę do Floyda Mayweathera - dodaje Adamek.

Mayweather senior to jeden z najsłynniejszych szkoleniowców w zawodowym boksie. Jego syn i wychowanek, Floyd junior, uznawany jest za najlepszego pięściarza świata.

- Fajnie, że taka sława jest zainteresowana pracą ze mną, ale wolę mieć kogoś na miejscu. Może będzie to Roger Bloodworth, który trenował Gołotę.