POROZMAWIAJ Z ANDRZEJEM GMITRUKIEM

Redakcja, Informacja własna

2009-08-21

Z przyjemnością informujemy, że już 31 sierpnia o godz. 17.00 wyemitowany zostanie pilotażowy odcinek pierwszego na polskim rynku bokserskiego talk-show  "Boks bez tajemnic".

W naszym autorskim programie telewizyjnym, realizowanym przy współpracy z lookr.tv, będziemy starali się odkrywać przed Wami po kolei wszystkie możliwe tajniki świata pięściarstwa. Będziemy zadawać pytania jakich nikt jeszcze nie zadawał osobom ze świata boksu- pytania jakie zwykły kibic chciałby zadać bokserowi, promotorowi czy menadżerowi. Co najważniejsze, Wy, Nasi Czytelnicy, będziecie mieli możliwość współtworzyć nasz program.

Gościem premierowego odcinka "Boksu bez tajemnic" będzie Andrzej Gmitruk. Już dzisiaj możecie wysyłać pytania do trenera Tomasza Adamka na adres prowadzącego program Piotra Momota- [email protected]. Wśród osób, które prześlą pytania przed emisją programu, zostanie rozlosowana specjalna nagroda. Losowanie odbędzie się na żywo w trakcie trwania pierwszego odcinka. Pytania do Andrzeja Gmitruka będzie można także przesyłać na żywo w trakcie trwania programu. Czekamy na wasze maile!