ALEKSY NOKAUTUJE !!!

Łukasz Furman, Informacja własna

2009-03-07

Aleksy Kuziemski (17-0, 4 KO) zastopował przed momentem Armina Dollingera (19-1, 8 KO) w piątym starciu, czyniąc poważny krok w kierunku walki o mistrzostwo świata. Polak zaczął wyjątkowo agresywnie. Chcąc zniwelować znaczną przewagę wzrostu i zasięgu ramion rywala, ruszył od pierwszej sekundy do ataku. Już w pierwszej rundzie dwukrotnie trafił czysto lewym sierpowym. Po słabszych kolejnych trzech minutach, Kuziemski w trzeciej i czwartej rundzie zepchnął znów Dollingera do głębokiej defensywy.

Bezpośredni prawy prosty co chwilę lądował na głowie Niemca. Do tego kilka prawych po dole wyraźnie dało się we znaki rywalowi, który w narożniku po czwartym starciu zgłaszał ból żeber. Aleks chyba wyczuł słabość przeciwnika i rzucił się na niego zaraz po przerwie. Złapał go w narożniku, zasypał lawiną kilkunastu ciosów bez odpowiedzi i sędzia w obawie o zdrowie Dollingera przerwał niechybną egzekucję. Kuziemski wygrywa w piątej rundzie !