Z BLOGU TOMASZA ADAMKA (19.01.2009)

Redakcja, tomaszadamek.eu

2009-01-21

(…) Trwają prace prawników nad ustaleniem szczegółów kontraktu na walkę z Jonathanem Banksem. Mój prawnik Pat English obiecał, że do końca tygodnia kontrakt powinien być gotowy. W kontrakcie winna zaleźć się standardowa klauzula, zapewniająca mi prawo rewanżu w przypadku mojej porażki. Wszystko to w myśl starego polskiego powiedzenia "strzeżonego Pan Bóg strzeże" (…)

Rozpocząłem kolejny etap przygotowań do walki. Jak zwykle na początek ćwiczenia siłowe, które jak wykazała walka z Cunninghamem odegrały istotną rolę. Na Banksa muszę być przygotowany "na maksa". Za kilka dni, w niedzielę 25 stycznia przylatuje do New Jersey, trener Andrzej Gmitruk. Omówimy dokładnie plan przygotowań ale już dziś ustaliliśmy, że przygotowania będą krótsze i lżejsze. Ostatnie miesiące ostro trenowałem i dlatego po części w walce z Cunninghamem zbrakło mi trochę świeżości (…)

Czekam na pas z "The Ring", który ma mi być wręczony w najbliższym czasie. Redakcja kontaktowała się ze mną, więc podałem wymiary i pas jest wykonywany przez fachowców na zamówienie redakcji.